Planowanie i aranżacja Twojego wnętrza

Pracownia Projektowa Innerium – doświadczenie i wiedza, która nas wyróżnia

Pracownia Projektowa Innerium jest marką z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania wnętrz oraz kompleksowej realizacji projektów. Od przeszło dziesięciu lat tworzy projekty dotyczące zarówno wykończenia, jak i oryginalnej aranżacji wnętrz naszych klientów.

Planowanie i aranżowanie to nie koniec naszej propozycji. Specjalizujemy się również w wykańczaniu mieszkań pod klucz, kompleksowych remontach, a także  wykończeniach, aranżacji i organizacji przestrzeni biurowych, obiektów noclegowych, jak hotele czy też pensjonaty, gabinetów medycznych, kosmetycznych i innych. Charakteryzuje nas różnorodność w obszarze projektów, których się podejmujemy, a także szeroka oferta, dzięki kompleksowości oferowanych przez nas usług zdobyliśmy zaufanie i pochlebne opinie klientów. Szczegóły wykonanych autorskich realizacji można sprawdzić w zakładce „Projekty”, a ponadto „Realizacje”, gdzie znajdują się  zdjęcia  zakończonych już projektów wnętrz.

Zespół Pracowni Projektowej Innerium to wykwalifikowani architekci oraz projektanci wnętrz. Dzięki wieloletniej praktyce i nieustannemu poszerzaniu swojej wiedzy  oraz umiejętności wykonują usługi na najwyższym poziomie, czerpiąc z najnowocześniejszych rozwiązań świadczonych przez producentów z dziedziny wnętrzarskiej.

 

Zadowolenie  klienta – naszym celem

Wiemy, jak ważny jest komfort i wygoda we własnym domu, dlatego właśnie to uważamy za priorytet swoich zadań projektowych. Zawsze bierzemy pod uwagę indywidualne gusta klientów, ich tryb życia, potrzeby i oczekiwania, jakie mają od swojego domu. Wszystko po to, aby optymalnie dostosować je do zwyczajnego życia i charakteru, w jakim czuje się dobrze. Udana aranżacja pomieszczenia to zarówno jego ostateczny efekt wizualny, jak i praktyczne rozwiązania oddziałujące na funkcjonalność. Na taką realizację możesz liczyć korzystając z usług naszej Pracowni.

Słuchamy swoich klientów. Doskonale wiemy że to sposób życia i dobry smak definiują potrzeby względem wnętrza, dlatego każdorazowo swoją działalność zaczynamy od dokładnego omówienia potrzeb klienta i aspektów takich jak forma pracy oraz współpracy nad projektem, czy oczekiwania odnoszące się do naszych usług. Oprócz rozmowy podczas spotkania bezpośredniego oferujemy też możliwość komunikacji zdalnej dla maksymalnej wygody klientów.

Dbając o satysfakcję klienta, nie zapominamy o kosztach, zarówno naszej pracy, jak i materiałów, z których korzystamy podczas realizowania projektu. Doświadczenie, znajomość branży i wieloletnie kontakty pozwalają nam na elastyczność i dopasowanie się do budżetu klienta.

 

Jak wygląda współdziałanie z naszym architektem wnętrz?

Praktyczne podejście to dzisiaj nie tylko moda, ale jedyny  dobry wybór. Ta reguła dotyczy również wykończenia wnętrz, w których mieszkamy  lub pracujemy. Dobre wykorzystanie pomieszczenia i jego potencjału może zapewnić jedynie wykwalifikowany i doświadczony projektant wnętrz.

Na szczęście obecnie nie jest to usługa zarezerwowana dla najbogatszych. Wręcz odwrotnie. stosowne, przemyślane i doskonale zaaranżowane wnętrze pozwoli zaoszczędzić czasu i pieniędzy,  i ponadto zagwarantować komfort użytkowania wnętrza. Z usług architekta wnętrz korzystają osoby prywatne wykańczające swoje nieruchomości, ale również przedsiębiorcy i inwestorzy, mający świadomość walorów praktycznego wnętrza.

 

Zalety wnętrz zaaranżowanych przez architekta

Każdy z nas śni o bajecznym i praktycznym wnętrzu. Ogromny potencjał i dostępność szerokiej palety artykułów z dziedziny wnętrzarskiej pozwala na nieograniczone możliwości aranżacji. To zaleta, a także wada. Nigdy nie jest łatwo wybrać właściwe kompozycje, dobre materiały i odpowiednią jakość. Architekt po zaznajomieniu się z wymaganiami klienta jest w stanie stworzyć wnętrze idealne. Projektowanie wnętrz budynków i mieszkań, a także przestrzeni biurowych czy sklepów – wszelkie rodzaje pomieszczeń zasługują  na odpowiednie wykorzystanie ich możliwości.

Skorzystaj z usług zespołu wykwalifikowanych architektów z wieloletnią praktyką  i chęcią do działania, a zobaczysz, jak dużo można wydobyć z Twojego wnętrza. Przez lata działalności naszej pracowni mieliśmy możliwość działać w różnych projektach i współpracować z wieloma inwestorami i właścicielami prywatnych nieruchomości. Nierzadko realizacje naszego zespołu były eksponowane na portalach branżowych, a nam udało się zdobyć zaufanie kontrahentów i dokonać tego, że wracają do nas z nowymi projektami. Efekty pracy Pracowni Projektowej Innerium prezentowane były w krajowych magazynach branżowych i były się inspiracją dla wielu czytelników.

 

Projektowanie wnętrz Szczecin

Przebywasz w miejscach, które zachwycają i w których czujesz  się zaskakująco dobrze? Istnieje wielka szansa, że to miejsce jest efektem pracy architekta. Projektowanie pomieszczeń jest obecnie usługą, po jaką sięga coraz więcej użytkowników. Nie tylko z wygody i pewności dobrego efektu, ale również, wybierając wygodne rozwiązania dobrane do nawet najtrudniej ustawnych pomieszczeń. Ergonomia przestrzeni mieszkalnej dopasowuje się idealnie do stylu jego właścicieli,  a do tego spoista wizualnie aranżacja i nowoczesne dodatki kreują całość godną uwagi.

Skorzystanie z pomocy architekta wnętrz pozwala na uniknięcie często {kosztownych| drogich| błędów aranżacyjnych, a a ponadto wielu godzin spędzonych w sklepach z wyposażeniem wnętrz, akcesoriami i składach budowlanych. Nawet gdy lubisz te zajęcia – może zdarzyć się, że sięgniesz po złe towary lub zakupisz   sprzęty niskiej jakości. Architekt wnętrz Szczecin zrobi to za Ciebie, ale  również dla Ciebie.

https://www.innerium.pl/

Profesjonalne projekty aranżacji wnętrz Szczecin

Czym jest fachowy projekt aranżacji wnętrza? Tomnóstwo godzin gruntownej pracy, obliczeń i analizowania strategii, aby stworzyć idealny plan dla Twojego wnętrza. Od precyzyjnych  pomiarów, przez wybór produktów, aż po precyzyjne określenie ilości niezbędnych do wykończenia lub remontu domu materiałów. Tak istotny projekt pozwala pokazać, jak będzie zaaranżowane wnętrze domu czy też  albo mieszkania,| a szczegółowa lista zakupów zaoszczędzi Twój cenny czas oraz pieniądze.

Zachwycające lokale to wnętrza spójne – spójne to nie nudne czy „bezpieczne”, ale idealnie urządzone z odpowiednio dobranymi akcesoriami. Architekt wnętrz dobierze elementy, które doskonale będą współgrać i wzajemnie podkreślać swój urok. Będą to z pewnością produkty, które wpłyną nie tylko na charakter mieszkania, ale również na funkcjonalność korzystania z powierzchni. Profesjonalista rozumie potrzeby klienta i dokłada wszelkich starań , aby dostosować wnętrze do indywidualnego  sposobu życia, wielkości rodziny, rodzaju wykonywanego zawodu. We wszystkich tych aspektach pamięta o dobrym smaku swojego kontrahenta a także jego budżecie.

 

Najlepszy architekt wnętrz Szczecin

Jakie właściwości powinien posiadać odpowiedni architekt wnętrz? Na pewno oprócz koniecznych cech charakteru, takich jak skrupulatność, kreatywność i pracowitość oraz tzw. dobrego gustu musi posiadać odpowiednią wiedzę. Wiedza na temat przepisów ergonomii, percepcji przestrzeni, umiejętność rozróżniania barw, wiedza z obszaru psychologii, a ponadto typowa wiedza produktowa to oznaki dobrego projektanta wnętrz. Musi być on na bieżąco nie tylko z zmianami w obszarze rozwiązań wnętrzarskich, ale również technologicznych, odkrywać nowe produkty i szybko zmieniające się trendy w urządzaniu wnętrz.

Potrzebna będzie też odwaga. Konstruktywny architekt nie boi się wyzwań i oferowania czegoś kompletnie nowego, awangardowego, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta.

To ważne, aby być świadomym, że obecnie projektowanie pomieszczeń nie jest jedynie kaprysem, a koniecznym etapem wykończenia wnętrza lub realizacji większego remontu. Na pomysłach architekta bazują firmy remontowe, ekipy budowlane i wykończeniowe, aby realizować wszystko zgodnie z wymaganiami klienta.

Jeżeli ciągle nie udało nam się przekonać Cię do faktu, że projektowanie pomieszczeń w lokalu, mieszkaniu czy biurze to jedyny doskonały sposób  na właściwe, trwałe i efektowne rezultaty, koniecznie obejrzyj nasze realizacje lokali i domów, takich jak Twój, które zyskały zupełnie nowy kształt i zachęcają swoim wyglądem do relaksu i odpoczynku.

find me on socials

SUSZE, OLEJE CBD DR GREEN TOP