Treningi indywidualne kick boxingu dla wszystkich

a także z miłości do kickboxingu. Jego inicjatorem jest Wojciech Stawicki, który swoją przygodę trenerską zainicjował w swoim rodzinnym mieście, w Złocieńcu. Wtedy klub nosił nazwę złocieniecka Akademia Kickboxingu, a zajęcia prowadzone były hali gimnastycznej podstawówki, w której  Wojciech był nauczycielem wychowania fizycznego . Z czasem treningi  stawały się coraz popularniejsze, a chętnych przychodziło coraz więcej. U dzieci i młodzieży kształtowała się pasja do sportu  a także dynamicznego trybu życia, co przekładało się na liczne zwycięstwa w czasie lig,  gal czy innych zawodów kickboxingu.

Więcej informacji: https://highkickgym.pl/treningi-personalne/

W 2017 roku aktywność klubu została przeniesiona do Szczecina na początku tworząc klub Uks Szczecińska Akademia Kickboxingu w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5. Treningi także i w tym mieście cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, co pozwoliło na dalszy rozwój klubu. Kolejni miłośnicy sportów walki jak i ci którzy chcieli po raz pierwszy spróbować swoich sił w kickboxingu coraz chętniej zapisywali się na zajęcia grupowe i indywidualne. Wtedy to zajęcia zostały przeniesione do niewielkiego budynku przy Szkole nr 5, gdzie w pełni urządzona hala zwiększyła komfort ćwiczeń dla dorosłych i młodzieży .

W chwili obecnej Klub nosi nazwę High Kick Gym i mieści się na Pl. Kilińskiego 3 w Szczecinie. Treningi rozpoczynały się na sali mierzącej 110m2 z przebieralnią męską i damską, recepcją a także niewielkim sklepikiem ze sprzętem sportowym i suplementami firmy Sfd. Dzięki dalszemu  rozwojowi  klub powiększono   o kolejne dwie klimatyzowane sale treningowe 60m2 i 130m2 a także dwie szatnie , co daje dużo większy komfort ćwiczeń. Do dyspozycji klubowiczów jest także parking.

Osoby zapisane do klubu ćwiczą w grupach o różnym stopniu zaawansowania pod czujnym okiem doskonale przygotowanej kadry| trenerskiej. Zajęcia są prowadzone rano i godzinach wieczornych tak, żeby jak największa grupa osób mogła ćwiczyć w klubie. W ofercie znajdują się treningi dla tych co nigdy  nie próbowali trenować sportów walki – początkujących, jak i zaawansowanych. Od kickboxingu, po boks i zajęcia corsskicku, które wzmacniają całe ciało, budując przy tym sportową sylwetkę . W klubie jest sympatyczna a także miła atmosfera, a jego pracownicy codziennie starają się o to, aby każdy czuł się   dobrze i wyszedł zadowolony .

Zawodnicy klubu pod okiem głównego trenera Wojciecha Stawickiego odnoszą spore tryumfy, wygrywając walki i zawody na poziomie Mistrzostw Polski w wielorakich formułach. Biorą także udział w galach i imprezach sportowych, są utytułowanymi Mistrzami i Vice Mistrzami Polski. W trakcie przygotowań do walk zawodnicy przez cały czas mogą liczyć na wsparcie trenera jak i jego doświadczenie.

Jeśli chcesz dołączyć do High Kick Gym i rozpocząć swoją sportową przygodę serdecznie zapraszamy na Pierwsze Bezpłatne zajęcia testowe. Jesteśmy pewni, że pozostaniesz z nami na dłuższy czas.

Zapraszamy na treningi  indywidualne z kickboxingu, boksu, Mma a także personalne z treningu na siłowni, które pozwalają na opracowanie spersonalizowanych celów  i rozpoznanie priorytetów pod kątem planowanych wyników. Przejrzyście określony harmonogram, dopracowane techniki i ćwiczenia pozwolą uzyskiwać rzeczowe, zauważalne efekty . Dzięki ciągłej motywacji i wsparciu wykwalifikowanego trenera można udoskonalić swoje zdolności i kształtować w dowolnym kierunku. Treningi indywidualne są ogromnie wskazane dla osób, które chcą robić postępy we własnym tempie a także dla profesjonalnych sportsmenów, czy też osób z jasno określonymi,  swoistymi celami, jak przygotowanie do zawodów czy poprawa konkretnych sprawności . Oferujemy opcję treningów personalnych dla dwóch osób lub w niewielkich grupach.

Treningi personalne z Kick-Boxingu to intensywne ćwiczenia w celu opanowania techniki a także poprawy sztuki walki. Trening personalny odbywa się według uzgodnionego harmonogramu treningowego , który dobrany jest do wieku, poziomu umiejętności, płci a także potrzeb ćwiczącego . Na treningu personalnym uczysz się techniki, przez działania w parze z trenerem na specjalnych sprzętach kickboxerskich, takich jak: tarcze tajskie, łapy trenera, worki. Co więcej intensywnie pracujesz nad wytrzymałością, siłą i mobilnością. Ciągła motywacja ze strony trenera ułatwia zaangażowanie całej uwagi w ćwiczenia, przynosząc błyskawiczne i zauważalne postępy  w rozwijaniu zdolności i sprawności fizycznej.

 Stała obecność i kompletna uwaga trenera podczas treningu indywidualnego gwarantuje bezpieczeństwo. Treningi indywidualne są dostosowane do ćwiczącego  w całości . Harmonogram ćwiczebny sporządzony jest, mając na uwadze wzrost , wiek, płeć a także poziom zdolności. Kluczowe są także motywy. Nadrzędnym założeniem treningów personalnych jest perfekcyjne wykorzystanie czasu treningu, dostosowując intensywność do wszystkich wspomnianych czynników. Takie podejście pozwala na bezpieczny trening, jakkolwiek warto brać pod uwagę , że jak w każdym sporcie kontuzje zdarzają się nawetzawodowym sportowcom i nie powinno się zrażać się do   ćwiczeń z obawy przed  kontuzjami. Doświadczenie i praktyka pozwala zminimalizować ryzyko kontuzji, a postępy dostarczają wielką satysfakcję.

find me on socials

SUSZE, OLEJE CBD DR GREEN TOP